Mārketinga aģentūra

Mārketinga pakalpojumi

Mārketinga ārpakalpojumi

Palīdzam uzņēmumiem, kuriem sava mārketinga nav vai nepieciešami papildspēki konkrēta projekta ieviešanai

Mārketinga stratēģija un plāns

Veidojam veiksmīgus zīmola stāstus un uzvarošu mārketinga stratēģiju

Digitālais mārketings

No mājas lapas izstrādes līdz klientu piesaistei internetā

Dizains un reklāma

Izstrādāsim atšķirīgu zīmola logo un vizuālo identitāti, kā arī pamanāmus uzņēmuma reklāmas materiālus

Mūsu klienti

Note: Carousel will only load on frontend.

Mūsu veiksmes stāsti

Mārketinga eņģeļi ir forši! Meklējot Google palīdzību, man parādījās eņģeļi. Ir izveidots jauns, skaists zīmols, esam pozicionējuši to, kas esam. Ļoti atsaucīgi, operatīvi un viss notiek pēc plāna. Jūtu patiesu ieinteresētību tajā, kā mums sokas. Paldies par bakstīšanu un atgādinājumiem, kas jādara, lai nenovirzītos no izvirzītā mērķa. Patīk, ka redz lietas no malas, par kurām paši neiedomātos! Noteikti iesaku, viņu idejām nav robežu! 🙂

Aira Egle, SIA Gusto Vanilla, Gardumnīca "Šarlote"

Marketing Angels piedāvāja jaunu skatījumu uz Laimas dizainiem, interesanti risinājumi produktiem, kas paredzēti jauniešiem. Viegli sastrādāties.

Maija Brūkle, Laima mārketinga vadītāja

Marketing Angels palīdzēja mums veiksmīgi izpētīt un izprast komplicēto arhitektūras tirgu un izstrādāt mārketinga plānu turpmākai darbībai. Paldies par kvalitatīvo pakalpojumu un patīkamu sadarbību!

Mārtiņš Vavilovs, Smart Design and Architecture Valdes loceklis

“Marketing Angels palīdzēja mums izprast Latvijas industriālo krāsu tirgus specifiku, kā arī izstrādāt taktiskos mārketinga materiālus (brošūras, klientu prezentācijas). Visi darbi tikai veikti ļoti kompetenti, kvalitatīvi un laicīgi. Es viennozīmīgi varu rekomendēt Marketing Angels kā mārketinga nozares profesionāļus.”

Petri Jarvinen, General Manager, Carboline Europe, North East

“Marketing Angels” komanda spēj savienot profesionālu redzējumu ar patiesi sirsnīgu un cilvēcīgu attieksmi. Sadarbība ir ļoti ērta, korekta, ātra un operatīva. Droši varam teikt, ka „Marketing Angels” komanda ir profesionāļi, kuriem varam uzticēties!”

Dr.Anda Jansone, Bērnu paliatīvās aprūpes biedrības valdes priekšsēdētāja

Paldies Marketing Angels par profesionalitāti un radošumu. No tiesas izbaudījām radošo procesu un ar rezultātu esam patiešām apmierināti.

Ieva Ābiķe, VIA Barter Valdes locekle

Marketing Angels lieliska un profesionāla komanda. Sadzird un katru darbiņu nostrādā līdz niansēm. Paldies par idejām, risinājumiem un sadarbību. Lai izdodas!

Inga Krievāne, Wörwag Pharma GmbH&Co.KG Produktu vadītāja Baltijas valstīs
 

Labākais padomdevējs ir eņģelis.

Pajautā padomu šodienai!