fbpx

Google Ads

Mūsdienu mainīgajā digitālajā vidē, kur konkurence ir sīvāka nekā jebkad agrāk, efektīvas Google Ads kampaņas ir kļuvušas par neatņemamu sastāvdaļu jaunu klientu piesaistē un uzņēmuma izaugsmē. Marketing Angels ir pieredzējusi mārketinga aģentūra ar Google Partner statusu, kas apguvusi speciālas zināšanas un prasmes, lai palīdzētu Tev izveidot un pārvaldīt Google Ads kampaņas, kas nesīs rezultātus.

Google Ads

Gūsti mieru un izcilus rezultātus, uzticot Google reklāmas mūsu ekspertiem!

Ar mums Tava Google reklāmas pārvaldīšana būs profesionāļu rokās, ļaujot Tev aizmirst par galvassāpēm un laika tērēšanu. Mēs nodrošinām izcilus rezultātus, kurus katru mēnesi atspoguļosim detalizētās atskaitēs. Tā Tu varēsi koncentrēties uz savu biznesu, kamēr mēs rūpējamies par tā veiksmi reklāmās.

Mūsu Nīderlandes klientam nodarbinātības nozarē piesaistījām 7x vairāk pieteikumu, kas maksāja tikai 3.65 EUR. Arī Tavs uzņēmums var būt nākamais veiksmes stāsts!

Google Ads galvenās priekšrocības

 • Sasniedz plašu auditoriju:
  Google Ads ļauj Tavam reklāmām parādīties miljoniem potenciālo klientu visā pasaulē, izmantojot Google meklēšanu, partneru tīmekļa vietnēs, YouTube, Gmail un citus tīklus.
 • Mērķauditorijas mērķēšana
  Tu vari precīzi definēt savu ideālo klientu profilu un nodrošināt, ka Tavas reklāmas redz tieši tie cilvēki, kuriem tās ir visatbilstošākās. Tas ļauj efektīvāk izmantot Tavu reklāmas budžetu.
 • Ātri rezultāti
  Atšķirībā no citām digitālā mārketinga metodēm, Google Ads kampaņas rezultātus var redzēt un analizēt jau dažu stundu laikā pēc kampaņas uzsākšanas.
 • Efektīvas reklāmas
  Google Ads piedāvā dažādus reklāmu veidus, kas ļauj tās pielāgot atbilstoši kampaņas mērķim.
 • Izmērāmi rezultāti un detalizēta analītika
  Google Ads piedāvā analītiku, nodrošinot detalizētu informāciju par katru reklāmas kampaņu un kampaņas rezultātiem. Platforma ļauj ne tikai sekot, cik lietotāji redzēja un klikšķināja uz reklāmas, bet arī analizēt konversiju rādītājus un optimizēt rezultātus. Šī plašā datu apjoma izmantošana veicina stratēģisku lēmumu pieņemšanu, kas balstīti uz datiem, nevis pieņēmumiem.
 • Budžeta pārvaldība
  Google Ads sniedz iespēju kontrolēt reklāmas budžetu, ļaujot iestatīt dienas vai kopējo kampaņas budžetu. Turklāt Tu vari izvēlēties maksāt par sasniegtiem rezultātiem, piemēram, par katru reklāmas klikšķi (CPC) vai par katru iegūto konversiju (CPA).

Mēs palīdzēsim Tev tikt galā ar:

 • Konkurentu analīzi
 • Google Ads reklāmas konta izveidi
 • Google Analytics 4 (GA4) uzstādīšanu
 • Google Tag Manager konfigurāciju
 • Mērķauditoriju profilu izveidi
 • Atslēgvārdu izpēti un atlasi
 • Reklāmas tekstu izstrādi
 • Vizuālo materiālu izveidi
 • Reklāmas kampaņu izveidi un pārvaldību
 • Reklāmu optimizāciju
 • Konversiju atsekošanu
 • Budžeta uzraudzību
 • Retārgetingu
 • Kampaņu analīzi
 • Reklāmas stratēģiju pārskatu
 • Regulāru atskaišu sagatavošanu par reklāmu veiktspēju un rezultātiem

Marketing Angels veidoto Google Ads kampaņu veidi

Marketing Angels, zinot klienta uzņēmuma mārketinga mērķus un specifiku, izveidos Google reklāmas tīklā kampaņas un optimizēs konkrētu biznesa mērķu sasniegšanai:

 • Google meklēšanas kampaņas (Search): Kļūsti redzams brīdī, kad Google meklētājā tiek ievadīti ar Tavu biznesu saistīti atslēgvārdi. Šāda veida reklāma ir īpaši efektīva, jo ir pielāgota lietotāju tiešajiem meklējumiem;
 • Baneru kampaņas (Display Network): Piesaisti klientus ar vizuāli pievilcīgām reklāmām trīs miljonos tīmekļa vietnēs un lietotnēs;
 • Pārdošanas veicināšanas kampaņas (Shopping): Parādi savus produktus potenciālajiem pircējiem brīdī, kad viņi meklē, ko iegādāties. Šīs kampaņas izmanto produktu kataloga reklāmas un citus rīkus, lai veicinātu pārdošanu Tavai e-komercijas vietnē;
 • Video kampaņas (Video): Sasniedz savu mērķauditoriju populārākajā video platformā pasaulē – YouTube. Video reklāmas palīdz palielināt zīmola atpazīstamību, piesaistīt jaunus klientus un veicināt produktu vai pakalpojumu popularizēšanu;
 • Performance Max kampaņas (Performance Max): Sasniedz savu mērķauditoriju visā Google tīklā ar vienu vienīgu jauna veida kampaņu, kas balstās uz mākslīgo intelektu (AI). Tā darbojas Google meklēšanā, YouTube, Display tīklā, Gmail un citās vietās, automātiski izvietojot Tavas reklāmas, lai panāktu vislabākos rezultātus;
 • Lietotnes reklāmas (App promotion): Izveidotā reklāma piesaistīs jaunus lietotājus, kuri visticamāk instalēs, izmēģinās un lietos lietotni.

Mūsu stiprās puses un kompetences:

Personalizēta pieeja un klientu atbalsts
Mēs rūpīgi uzklausīsim Tavas vajadzības un biznesa mērķus, izstrādāsim pielāgotu Google Ads stratēģiju, kas atbilst Tavai biznesa specifikai.

Daudzpusīga un veiksmīga pieredze darbā ar e-komercijas uzņēmumiem
Mēs esam pieredzējuši digitālā mārketinga speciālisti, kas zina, kā ar reklāmu piesaistīt Tavai e-komercijas vietnei pareizu auditoriju, kas veicinās pārdošanu un palielinās uzņēmuma peļņu. Mēs esam palīdzējuši neskaitāmiem e-komercijas uzņēmumiem sasniegt savus mērķus, izmantojot Google Ads.

Starptautiska pieredze
Mūsu darbība neaprobežojas tikai ar Latviju. Esam veikuši veiksmīgas Google Ads kampaņas klientiem visā Baltijas reģionā, Eiropā, Āzijā, kā arī Gruzijā un Ukrainā. Neatkarīgi no Tava uzņēmuma atrašanās vietas, Marketing Angels izstrādās un spēs ieviest precīzi mērķētas un efektīvas digitālā mārketinga stratēģijas, kas palīdzēs Tev sasniegt biznesa mērķus visā pasaulē.

Pieredzējuši un sertificēti Google Ads speciālisti
Mūsu komandas speciālisti ir sertificēti Google Ads eksperti ar plašu pieredzi dažādu nozaru Google reklāmas kampaņu vadīšanā. Pilnveidojam savas zināšanas un prasmes, lai nodrošinātu vislabākos rezultātus savu klientu Google Ads kampaņām.

Kampaņu kompleksa pārvaldība
Aģentūra piedāvā kompleksu Google Ads pakalpojumu, kas ietver reklāmas konta izveidi un iestatīšanu, reklāmu izstrādi un izvietošanu, kā arī kampaņu nepārtrauktu uzraudzību, pārvaldību un optimizāciju. Mēs konfigurēsim Google Analytics un Tag Manager, lai nodrošinātu detalizētu datu analīzi un efektīvu reklāmas veiktspējas izsekošanu.

Klientu atbalsts
Mēs būsim Tava atbalsta komanda visā sadarbības laikā, sniedzot konsultācijas un palīdzību jebkuros ar Google Ads saistītos jautājumos.

Uz rezultātiem orientēta pieeja
Mūsu darba mērķis ir nodrošināt, ka reklāmas kampaņas ne tikai sasniedz savu mērķauditoriju, bet arī rada reālus, izmērāmus rezultātus. Mēs nepārtraukti uzraugām un optimizējam reklāmas kampaņas, un sniedzam ikmēneša regulāras atskaites par Tavu reklāmu kampaņu veiktspēju.

 

Cenas:

Reklāmas konta izveide vai optimizācija

sākot no 250 Eur + PVN
(stratēģiska plānošana, tārgetings, kampaņu izstrāde)

Google reklāmas konta audits

sākot no 650 Eur + PVN

Reklāmas konta apkalpošana

sākot no 250 Eur/mēnesī + PVN

Esam gatavi uzklausīt

Aizpildi īsu pieteikuma anketu un mēs noteikti ar Tevi drīzumā sazināsimies
Success

Paldies!

Jūsu ziņojums ir saņemts.
Mēs ar Jums sazināsimies iespējami drīz.