Kas ir Marketing Angels?

Mēs esam jūsu uzņēmuma ārštata mārketinga departaments – jūsu biznesa sargeņģeļi. Mēs palīdzam uzņēmumiem izplest spārnus augstākam un spēcīgākam lidojumam. Skaistu un drošu lidojumu garantē mūsu pieredze vadošos mārketinga amatos gan vietējos, gan starptautiskos uzņēmumos, mūsu spēja sajust mūsu klientu vajadzības, uzburt īstus brīnumus un atrast pareizo risinājumu pat sarežģītākajām situācijām.

Mārketinga eņģeļu komanda

mārketinga ārpakalpojumi

Līga Buša-Lehtonena

Stratēģiskais eņģelis


Bakalaura grāds Rīgas Ekonomikas Augstskolā un MBA Hanken School of Economics Somijā.

Vairāk nekā 15 gadu pieredze mārketinga vadībā dažādos uzņēmumos gan vietējā, gan starptautiskos tirgos (Baltijā, NVS valstīs, Centrālajā un Austrumeiropā, Turcijā, Tuvajos Austrumos un Āfrikā).


LinkedIn

mārketinga ārpakalpojumi

Jeļena Rešetņikova

Radošais eņģelis


Bakalaura grāds Rīgas Ekonomikas Augstskolā, profesionālais diploms The Chartered Institute of Marketing (CIM).

Vairāk kā 10 gadu pieredze mārketinga vadībā starptautiskos un vietējos uzņēmumos, vairāku zīmolu atjaunošana un jaunu produktu palaišana tirgū (Bite, BiFri, Laima).


LinkedIn

Marketing Angels mārketinga eņģelis mārketinga ārpakalpojumi

Kristīne Vasara

Operatīvais eņģelis


Maģistra grāds Uzņēmējdarbības ekonomikā Latvijas Universitātē.

Astoņu gadu pieredze mārketingā un uzņēmumu vadībā. Neticamas vairāku projektu vienlaicīgas vadības prasmes, kā arī apskaužama spēja motivēt, plānot un kontrolēt.


enģelis Alīna

Alīna Kuzņecova

Digitālā mārketinga eņģelis


Alīnas kaislība ir digitālā mārketinga un e-komercijas pasaule. Viņa ar apbrīnojamu entuziasmu atrod vispiemērotākos digitālos risinājumus jebkuram produktam vai pakalpojumam.

Alīnas stiprā puse ir iedziļināšanās “līdz kaulam” katrā jautājumā, tāpēc, strādājot ar viņu, uzņēmumi dažkārt par sevi var uzzināt daudz vairāk nekā zināja pirms tam paši.

Sertificētā Google Analytics un Google Ads speciāliste.


Līva Andžāne

Projektu eņģelis


Līva rūpējas par katra klienta labsajūtu un to, lai visi darbi tiktu pabeigti laikā un teicamā kvalitātē.

Līva ir arī mūsu uzņēmuma pozitīvais, smaidīgais un radošais gariņš, kas palīdz mūsu klientiem atklāt aizvien jaunus un radošus veidus, kā sevi pasniegt pat visprasīgākajām auditorijām.


Mūsu vērtības

mārketinga ārpakalpojumi

Uz augšu!

Pacelt Jūsu biznesu jaunos augstumos – tas ir visu mūsu darbību mērķis. Mēs ceļamies augstāk kopā ar Jums, tāpēc rūpējamies par mērķtiecīgu un patīkamu lidojumu.

mārketinga pakalpojumi

Mēs palīdzēsim!

Eņģeļi palīdz cilvēkiem, bet mārketinga eņģeļi gādā par uzņēmumiem. Sadarbojoties ar mums, Jūs ne tikai aiztaupīsiet sev mārketinga departamentu, bet arī neskaitāmas raizes.

Prieks darboties!

Mēs rūpējamies par to, lai sadarbība ar mums ne tikai rada ieguvumus uzņēmumam, bet arī prieku un spīdumu acīs cilvēkiem, kas tajā strādā.